polskienglish
  • medal
  • rengraf
  • Artis
  • Orzeł

Medale na biegi, maratony

Producent medali na biegi, na maratony 

Zajmujemy się produkcją medali na biegi uliczne, medale na maratony, medale na półmaratony, medale na biegi w miastach, medale na biegi terenowe. 

Oto krótki przegląd niektórych z bardziej popularnych typów wyścigów biegowych spośród wielu różnych typów wyścigów - na które produkujemy medale na biegi. 

Medale na różne rodzaje biegów 

5 kilometrów (km): ten wyścig na krótszych dystansach jest jednym z najpopularniejszych rodzajów wyścigów. Można je znaleźć na poziomie lokalnym i międzynarodowym. Wyścig może dotyczyć prędkości, może mieć motyw przewodni lub wspierać lokalną organizację charytatywną, dzięki czemu ten dystans jest popularny wśród wszystkich biegaczy, od początkujących do doświadczonych.

Fun Run: Zabawne biegi to zazwyczaj wyścigi tematyczne lub wyścig z przeszkodami. Często wielu biegaczy bierze udział w wielu falach w ciągu dnia i bierze udział w kostiumach, kolorowym proszku, błocie, wodzie lub przeszkodach fizycznych. Te wyścigi mają być zabawne, nieco fizyczne, ale z dużo mniejszym skupieniem się na bieganiu.

10 km: średni dystans, 10 km zapewnia ludziom wyścig, w którym trzeba wcisnąć się w dwucyfrowy znak. Zwiększenie długości oznacza również zwiększenie czasu i siły działającej na organizm. Jednak dystans jest świetny, ponieważ zapewnia sposób na zwiększenie wytrzymałości biegacza lub dążenie do osiągnięcia rekordu osobistego w ramach przygotowań do półmaratonu.

Półmaraton: pierwszy z biegów długodystansowych, bieg na 21 km jest zazwyczaj najpopularniejszym spośród wszystkich długich dystansów. Wyścigi odbywają się zwykle w dość dużych miastach i miasteczkach o zwiększonej powierzchni pola z 5-10 km. Przy większej liczbie uczestników oznacza to zazwyczaj większe wsparcie ze strony wolontariuszy na widzów na trasie i poza nią. Ten dystans jest bardziej ważnym wydarzeniem, ponieważ gromadzi zarówno elity, jak i amatorów, a większość wyścigów przyznaje ci medal finiszera i następną imprezę.

Pełny maraton: mistrz długich dystansów. Niektórzy uważają to za ostateczne osiągnięcie długodystansowe, w którym uczestniczy tylko około 1% światowej populacji i ukończy 42 km. Maratony wymagają długich programów treningowych, od 12 do 20 tygodni przed wyścigiem, a średni czas ich ukończenia to około 4 godziny i 30 minut, podczas gdy elitarne czasy ukończenia to zaledwie minuty powyżej 2 godzin. Niektóre wyścigi są prestiżowe i wymagają wcześniejszego ukończenia kwalifikacji, do niektórych trzeba wziąć udział w loterii, a niektóre są otwarte dla wszystkich. Ceny maratonów są często droższe niż w przypadku wyścigów o niższym przebiegu, ponieważ maraton wymaga wyłączenia części miasta na większą część dnia i wykorzystania dużej liczby pracowników pomocniczych, od ratowników po pracowników zajmujących się gospodarką odpadami. Często ten dystans wymaga trochę podróży i czasu przed dniem wyścigu, aby odebrać numer startowy na wystawie, a często dzień później na odpoczynek i regenerację, dzięki czemu maraton jest wydarzeniem weekendowym. Nagroda w postaci koszulek technicznych, medali finiszera i zdjęć z wyścigu to miłe pamiątki po pokonaniu takiego dystansu.

Trail Run: Biegi szlakowe mają długość od pojedynczych cyfr do ponad 100 km plus. Różnica między biegami szlakami a biegami szosowymi polega na tym, że biegasz po zwykle pagórkowatym lub górskim szlaku turystycznym. Trudność techniczna może różnić się stopniem w zależności od pogody, wysokości i nierównych powierzchni. Biegi szlakowe koncentrują się bardziej na przyrodzie i terenie niż na szybkości.

Ultra Run: Jeśli jesteś ekstremalnym biegaczem i chcesz zawsze przekraczać swoje granice na dystansach, możesz skupić się na biegach ultra. Ich długość waha się od 50 km do 1000 km, od jednego dnia do 10 dni. Ten rodzaj wyścigu jest przeznaczony dla niewielkiej większości ludzi, zdrowych, z bardzo silną bazą biegową.

 Producent medali
tel. +48 600 058 679 
tel. +48 788 666 886
email: biuro@euromedal.pl

Copyright euromedal.pl